Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
mmm napisał:
Matko czy Placy msuze tak ciagle narzeckac i dopatrywac sie najgorszego? Moze on faktycznie rezygnuje dla dobra miasta, to jest człowiek, który ma już jakies zdanie o sobie w województwie i zgadzam się ze wiecej osiągnie na tym stanowisku niż tam. Polacy, Lubelacy patrzcie na świat kolorowiej a nie tylko z półmroku!
to po jaką cholerę tyle kasy przepuścił na tę kampanię,jak i tak wiedziął ,że nawet jak wejdzie do sejmu to zrzeknie się mandatu na Rzecz starownika, smolorz nie będzi chciał do sejmu bo ma ciepłĄ posadkę w ARMR
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo inteligentny człowiek,słuszna decyzja !Potrzebujemy takich ludzi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Następny w kolejce do sejmu jest Smolarz, ale ten na pewno wybierze posadę prezesa KRUS-u, bo gdzie mu będzie lepiej. I okaże się, że oddając swój głos - a tak było - na młodego ambitnego człowieka, który mógł i miał tyle zrobić z sejmu dla lubelszczyzny, który tyle naobiecywał w kampanii, oddałem głos na starego działacza peeselu, Mariana Starownika. To był mój pierwszy głos na działacza psl i ostatni. Można mówić dużo o patriotyźmie lokalnym i innych powodach decyzji p. Hetmana, być może tak mu kazano (wiesz Krzysiu, tyś młody, a Maniek to już niczego innego nie umie, daj mu ten mandat i Krzysiu dał) ale niezależnie od wszystkiego, oszukał tych, którzy na niego głos oddali, w tym i mnie. Po raz kolejny okazało się, że to wszystko jest ściema i tak rozdają wszystko przy stoliku. Szkoda, drugi raz się nie nabiorę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Marszlek policzyl, ze zarabia niemal dwa razy tyle co posel i doszedl do wniosku, ze nie bedzie pomimo poarcia serwowal sobie obnizki pensji o polowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
el napisał:
Pan Marszlek policzyl, ze zarabia niemal dwa razy tyle co posel i doszedl do wniosku, ze nie bedzie pomimo poarcia serwowal sobie obnizki pensji o polowe.
Przecież te kwoty są znane wcześniej, zarobki marszałka zna i zarobki posłów też są wiadomome, więc na pewno policzył przed wyborami. To nie jest argument, kasa. Po prostu żenada panie Marszałku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś cicho o tym(koniec tygodnia -wolne)a może już bębnili : http://www.radiomaryja.pl/artykuly.php?id=1139704
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze tym co głosowali na niego, ale was zrobił w bambula, chachachachaaaaaaaaa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robią tas wszystkich w bambułko! Kasa im przysłoniła oczka. No i oczywiście klechy - szatnażują. A może na dobre wyszło, bo i tak go nikt nie szanował...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na godz. 17.55 jest już 168 komentarzy. Ech, "znawcy tematu". Hetman gra w drużynie Pawlaka. Tu chodzi o jak największe geszefty dla PSL-u i kwita. Hetman miał zrobić wynik wyborczy, a potem się wycofać i zrobić miejsce nastepnemu posłowi na Wiejską. A sam zostaje w Lublinie i ma pilnować interesów PSl-u na lubelskiej wsi. Cała filozofia tego jego "patriotyzmu lokalnego". PSL już się powoli wali, bo za 1 - 2 - max 3 lata elektorat wiejski się odwróci od PSL-u, a wtedy PSL nie wejdzie do Sejmu w 2015 (albo wejdzie kilkoma posłami), ani do Europarlamentu w 2014. Dlatego teraz Tusk wzmacnia lewą nogę (SLD) i gra z PSL-em jak rasowy treser małych trzódek, he he. Pamiętajcie maluczcy, że w grę wchodzą interesy, a nie żaden "patriotyzm".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapamiętajcie to wyborcy i pokażcie w następnych wyborach kto tu kogo nabił w butelke
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Liczący napisał:
Przecież te kwoty są znane wcześniej, zarobki marszałka zna i zarobki posłów też są wiadomome, więc na pewno policzył przed wyborami. To nie jest argument, kasa. Po prostu żenada panie Marszałku.
Marszałek musi dopilnować jeszcze kilka rozdań kasy z funduszy unijnych, przecież wywalił taką siedzibę swojej cichej spółeczki Euro Compas założonej przez niego i kilku ex dyrektorów z urzędu i na nią wyciągnął kasę z RPO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
natzklika napisał:
Marszałek musi dopilnować jeszcze kilka rozdań kasy z funduszy unijnych, przecież wywalił taką siedzibę swojej cichej spółeczki Euro Compas założonej przez niego i kilku ex dyrektorów z urzędu i na nią wyciągnął kasę z RPO.
Na tym polega patriotyzm,ja wygrywam,a przecież są koledzy-w PSL nie mówi się do swoich inaczej-jak KOLEGO,tego brak w innych ugrupowaniach-TRZEBA ZDBAĆ O KOLEGÓW ,a może powołać jeszcze jedną -agencję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ona napisał:
Cyniczny młody karierowicz.Nigdy więcej na niego nie zagłosuje.
Ale nas głosujących załatwił - cygan(PSL) przez wieś idzie tylko raz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam takie wrażenie, że za Marszałkiem głosowali tylko jego przeciwnicy Ci co chcieli go wysłać do sejmu i teraz żal i wypisywanie tych głupot że zrobił ich w balona. Stąd taki mały wynik. Gdyby to były wybory do sejmiku dostałby dwa razy tyle. Prawda jest taka, że bedąc posłem nie ma się władzy, natomiast bedąc Marszałkiem już tak. Tym samym więcej można zrobic dla regionu będąc Marszałkiem niż posłem. Koniec kropka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaaaaa napisał:
Ja mam takie wrażenie, że za Marszałkiem głosowali tylko jego przeciwnicy Ci co chcieli go wysłać do sejmu i teraz żal i wypisywanie tych głupot że zrobił ich w balona. Stąd taki mały wynik. Gdyby to były wybory do sejmiku dostałby dwa razy tyle. Prawda jest taka, że bedąc posłem nie ma się władzy, natomiast bedąc Marszałkiem już tak. Tym samym więcej można zrobic dla regionu będąc Marszałkiem niż posłem. Koniec kropka.
Kto zmuszał Hetmana żeby iść w posły ? Pawlak ? Bo chyba nikt inny nie ma władzy nad Hetmanem. Kto wymyślił ten dil, żeby wygrać a potem zostawić schedę swemu następcy ? Czy to nie śmierdząca kombinacja hetmanowego PSL-u i samego Hetmana ? Za kilka lat PSL wypadnie z gry już zupełnie i nie będzie się liczyć nigdzie ... ani w Sejmie, ani w Samorządach, ani w Europarlamencie. Bo chłopstwo odwróci się od PSL-u (podwyżki itp.).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaaaaa napisał:
Ja mam takie wrażenie, że za Marszałkiem głosowali tylko jego przeciwnicy Ci co chcieli go wysłać do sejmu i teraz żal i wypisywanie tych głupot że zrobił ich w balona. Stąd taki mały wynik. Gdyby to były wybory do sejmiku dostałby dwa razy tyle. Prawda jest taka, że bedąc posłem nie ma się władzy, natomiast bedąc Marszałkiem już tak. Tym samym więcej można zrobic dla regionu będąc Marszałkiem niż posłem. Koniec kropka.
NA JESIENI BYŁY WYBORY DO SAMORZĄDU I NIE BYŁO WIDAĆ TYCH "OSIĄGÓW"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale napisał:
... a jeśli karzą Mu z góry, aby wykiwał tą naszą Lubelszczyznę?
ukarać to ciebie trzeba z tym "karzą".KAŻĄ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Składka zdrowotna rolników może zależeć od ich dochodu Piątek, 21 października (06:00) Składka zdrowotna rolników może wynosić 9 proc. ich dochodu … http://biznes.interia.pl/kraj/news/skladka-zdrowotna-rolnikow-moze-zalezec-od-ich-dochodu,1710494,4200
... to początek końca PSLu... wieś zrozumie co jest grane i się odwróci od tej pseudochłopskiej partii, a wtedy poparcie OSP może niewystarczyć 2014 wybory europejskie i samorządowe - pierwszy test, początek końca ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a w Bychawie PSL bierze wszystko... od rady nadzorczej po sprzątaczkę! nawet po kilka etatów... wszystkie chwyty dozwolone a jak nie to wypad a między sobą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
... to początek końca PSLu... wieś zrozumie co jest grane i się odwróci od tej pseudochłopskiej partii, a wtedy poparcie OSP może niewystarczyć 2014 wybory europejskie i samorządowe - pierwszy test, początek końca ...
głód na władzę... a niech do takiego pseudopeselourzednika przyjdzie chłop to co usłyszy za plecami... śmierdzący wsiok!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 9 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...